PIELOLA OFERTA

Oferta PielOla skierowana jest do osób początkujących, średnio zaawansowanych odraz do właścicieli firm. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!


PielOla – oferta dla osób początkujących

Osoby początkujące dzielą się na 2 grupy:

  • Jestem zielona
  • Trochę poczytałam

Pierwsza grupa najchętniej korzysta z opcji Wprowadzenie + wyprawka. Jest to całościowe przygotowanie się do wielopieluchowania pod okiem doradcy. Zapewnia uzyskanie wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także listy wyprawkowej. Nie pozostaje nic innego, jak zrobić zakupy i czekać na malucha!

Grupa druga to osoby, które podstawową wiedzę teoretyczną już zdobyły, a resztę zdobędą z czasem. Takie podstawy wystarczą do skomponowania wyprawki wraz z doradcą. W tej opcji skupiamy się wyłącznie na liście zakupowej.

PielOla – oferta dla osób średnio zaawansowanych

Także osoby, które już pieluchują mogą korzystać z usług doradcy. Pieluchowanie wielorazowe nie jest fizyką kwantową, ale to zupełnie normalne, że kiedy się czegoś uczymy – drobnymi kroczkami dążymy do perfekcji. Na tej drodze mogą pojawiać się problemy. I tu właśnie przyda się pomoc doradcy, który sprawdzi, czy prawidłowo zakładasz pieluszkę lub czy ma ona odpowiedni dla dziecka krój. Zaradzi też na przecieki czy kłopoty z praniem. 

Niezależnie od tego, do której grupy należysz, zawsze możesz liczyć na bezpłatną poradę na mojej grupie Pieluchy Wielorazowe dla początkujących.

PielOla – oferta dla firm

Firmy stanowią oddzielną grupę moich klientów. Dla producentów pieluszek wykonuję testy na mniejszą lub większą skalę, robię zdjęcia produktowe oraz dynamiczne (jeśli mam aktualnie na kim). Piszę recenzje i artykuły eksperckie na strony, a także inne treści do mediów społecznościowych. Współpracuję również na zasadzie „doradca Twojej marki”.

Dla właścicieli bawialni, klubokawiarni czy szkół rodzenia przygotowałam osobny zestaw usług. Tu mieszczą się warsztaty, konferencje, targi, jak również szkolenia grupowe i pokazy. Jestem też doradcą produktów higienicznych dla kobiet i jeśli chcesz – mogę połączyć ze sobą oba te tematy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat mojej pracy i oferowanych przeze mnie usług, zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz artykułem FAQ.